Чим відома керівник Нацполіції Хатія Деканоїдзе

Сьогодні Кабінет міністрів призначив керівником Національної поліції радника міністра внутрішніх справ Хатію Деканоїдзе
Чим відома керівник Нацполіції Хатія Деканоїдзе
Чим відома керівник Нацполіції Хатія Деканоїдзе

Хатія Деканоїдзе народилася 20 січня 1977 року. Закінчила Тбіліський державний університет зі ступенем в галузі міжнародних відносин в 1999 році. Отримала подальше навчання під егідою Центрально-Європейського університету і Корпорації RAND в 1990-х і 2000-х.

У 24 роки Деканоїдзе почала працювати в команді президента Грузії Михайла Саакашвілі та очолила адміністрацію Ради безпеки Грузії.

У 31 рік зайняла пост ректора Академії поліції МВС Грузії, а через 4 роки очолила Національний екзаменаційний центр Міносвіти. Потім стала міністром освіти Грузії, проте пропрацювала всього чотири місяці.

Деканоїдзе називали обличчям "команди молодих чиновників уряду Саакашвілі", яка відома в Грузії як "baby face government".

До призначення керівником Нацполіції була радником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

У Києві Деканоїдзе заснувала Громадську і політичну школу, де студенти вивчають досвід грузинських реформ і готуються стати політиками і громадським діячами, працювати в державних установах. Деканоїдзе переконана, що зараз в органах влади України необхідні нові люди. І чим більше їх буде, тим швидше зможе розвиватися країна.

Хатія вважає, що провести реформи під копірку, як в Грузії, в Україні не вдасться, потрібно знайти свою модель. Реформи – це як їзда на велосипеді: "зупинишся - впадеш".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.