Чим відома керівник Нацполіції Хатія Деканоїдзе

Сьогодні Кабінет міністрів призначив керівником Національної поліції радника міністра внутрішніх справ Хатію Деканоїдзе
Depo.Влада
4 листопада 2015 20:24
ФОТО: depo.ua
Чим відома керівник Нацполіції Хатія Деканоїдзе
Чим відома керівник Нацполіції Хатія Деканоїдзе

Хатія Деканоїдзе народилася 20 січня 1977 року. Закінчила Тбіліський державний університет зі ступенем в галузі міжнародних відносин в 1999 році. Отримала подальше навчання під егідою Центрально-Європейського університету і Корпорації RAND в 1990-х і 2000-х.

У 24 роки Деканоїдзе почала працювати в команді президента Грузії Михайла Саакашвілі та очолила адміністрацію Ради безпеки Грузії.

У 31 рік зайняла пост ректора Академії поліції МВС Грузії, а через 4 роки очолила Національний екзаменаційний центр Міносвіти. Потім стала міністром освіти Грузії, проте пропрацювала всього чотири місяці.

Деканоїдзе називали обличчям "команди молодих чиновників уряду Саакашвілі", яка відома в Грузії як "baby face government".

До призначення керівником Нацполіції була радником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

У Києві Деканоїдзе заснувала Громадську і політичну школу, де студенти вивчають досвід грузинських реформ і готуються стати політиками і громадським діячами, працювати в державних установах. Деканоїдзе переконана, що зараз в органах влади України необхідні нові люди. І чим більше їх буде, тим швидше зможе розвиватися країна.

Хатія вважає, що провести реформи під копірку, як в Грузії, в Україні не вдасться, потрібно знайти свою модель. Реформи – це як їзда на велосипеді: "зупинишся - впадеш".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.