Хто прийде до нас зі зброєю - заплатить дуже високу ціну, - Порошенко

Президент України і Верховний головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко дозволив застосовувати всі сили і засоби в якості вогню у відповідь, для збереження життя українських воїнів

Про це він заявив під час виступу у Старокостянтинові на Хмельниччині під час навчань "Чисте Небо–2018", повідомляє Depo.ua.

"Ми захищаємо власну рідну землю. Ми захищаємо власну рідну Батьківщину. І той, хто прийде до нас зі зброєю – заплатить дуже високу ціну"

"Моя вимога: ми не маємо здавати жодного клаптику української землі. І, водночас, моє сьогодні прохання і наказ: ми маємо зберегти кожного українського воїна. Ми не маємо права воювати радянськими методами, коли перемога досягалася ціною численних втрат. Армія повинна воювати не числом, не великою кров'ю, а якістю та професіоналізмом"

"Треба бути готовим до будь-яких сценаріїв – як до оборони, так і до ефективного контрнаступу. Ми не повинні піддаватися на провокації в районі проведення Операції об'єднаних сил, проте дозволяю і наказую застосовувати всі підпорядковані вам сили і засоби в якості вогню у відповідь, для збереження життя наших людей", – наголосив Порошенко.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко відзначив роль волонтерів у порятунку країни в 2014-му році.

фото: facebook.com/petroporoshenko

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна