Хто не голосував за реструктуризацію боргів України

Сьогодні народні депутати України конституційною більшістю ухвалили закони про реструктуризацію державного боргу, однак декілька депутатів проголосували проти

Так, Закон про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо реструктуризації державного та гарантованого державою боргу та його часткового списання) підтримали 309 нардепів, проти висловилися 8, утрималися 17 і не голосували 19 парламентарів, передає depo.ua.

У фракції "Блок Петра Порошенка" проголосували проти лише колишній міністр фінансів Віктор Пинзеник і Сергій Каплін. Утрималися: О. Мушак і В. Кривохатько. Не голосували: Рефат Чубаров, В. Гудзенко і О. Сугоняко.

У "Самопомочі" проти ніхто не голосував, але утрималися: А. Журжій, І. Сисоєнко, О. Опанасенко і О. Сотник.

Серед позафракційних проти проголосували Віктор Балога, Сергій Тарута і Я. Безбах. Не голосували: Ю. Бублик, А. Немировський, О. Супруненко і І. Суслова. Утрималися: Юрій Левченко, Сергій Міщенко, Володимир Парасюк і О. Осуховський.

В "Опозиційному блоці" за внесення відповідних змін до Бюджетного кодексу не голосували Юрій Бойко, Є. Бакулін, Ю. Іоффе, С. Ларін. Голосували проти: Т. Козак, В. Німченко і В. Рабінович. Утрималися: Михайло Папієв, О. Нечаєв і Юлія Льовочкіна.

Зазначимо, що в "Народному фронті" і Радикальної фракції і "Батьківщини" і депутатській групі "Відродження" ніхто з присутніх не утримався і не проголосував проти цього урядового закону.

Інші закони щодо реструктуризації держборгу набрали приблизно таку ж кількість голосів. 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.