Хто не голосував за реструктуризацію боргів України

Сьогодні народні депутати України конституційною більшістю ухвалили закони про реструктуризацію державного боргу, однак декілька депутатів проголосували проти
Depo.Влада
17 вересня 2015 13:41
ФОТО: depo.ua

Так, Закон про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо реструктуризації державного та гарантованого державою боргу та його часткового списання) підтримали 309 нардепів, проти висловилися 8, утрималися 17 і не голосували 19 парламентарів, передає depo.ua.

У фракції "Блок Петра Порошенка" проголосували проти лише колишній міністр фінансів Віктор Пинзеник і Сергій Каплін. Утрималися: О. Мушак і В. Кривохатько. Не голосували: Рефат Чубаров, В. Гудзенко і О. Сугоняко.

У "Самопомочі" проти ніхто не голосував, але утрималися: А. Журжій, І. Сисоєнко, О. Опанасенко і О. Сотник.

Серед позафракційних проти проголосували Віктор Балога, Сергій Тарута і Я. Безбах. Не голосували: Ю. Бублик, А. Немировський, О. Супруненко і І. Суслова. Утрималися: Юрій Левченко, Сергій Міщенко, Володимир Парасюк і О. Осуховський.

В "Опозиційному блоці" за внесення відповідних змін до Бюджетного кодексу не голосували Юрій Бойко, Є. Бакулін, Ю. Іоффе, С. Ларін. Голосували проти: Т. Козак, В. Німченко і В. Рабінович. Утрималися: Михайло Папієв, О. Нечаєв і Юлія Льовочкіна.

Зазначимо, що в "Народному фронті" і Радикальної фракції і "Батьківщини" і депутатській групі "Відродження" ніхто з присутніх не утримався і не проголосував проти цього урядового закону.

Інші закони щодо реструктуризації держборгу набрали приблизно таку ж кількість голосів. 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.