Хто напише передвиборчу програму Зеленському?

Володимир Зеленський зробив, в цілому передбачувану заяву, що програми у нього немає. А тому він хоче, щоб цю саму програму з ним разом написали прості українці

Сьогодні хтось на "Фейсбуці" написав абсолютно правильну думку: Зеленський один в один повторює кампанію озимого покоління. Потім, те саме повторювали інші політики. Із останнього - Садовий і навіть Рабинович, який пропонував, щоб ми всі разом написали Конституцію.

Тільки в Зеленського, на відміну від Богословської, мера Львова і екс-голови партії "За життя" є одна відмінність: він демонструє всім, що він не серйозно ставиться до того, що робить.

Причини такої поведінки наступні:

1. Він має тих технологів, яких має. Вони (він сам) придумали йому саме таку роль. Підсвідомо Зеленський все ще комік, хоча з кожним днем він ставатиме політиком все більше. Сидіння на двох стільцях передбачає можливості до відступу. Звідси показна несерйозність.

2. Несерйозність в політиці має лише два варіанти продовження: або грубий цинізм або ж клоунада. Третій варіант також існує - треба стати серйозним, але це означає на марші перебудувати всю кампанію.

3. Насправді, зараз можна чітко сказати, що сьогодні Зеленський все ще не вірить не лише в перемогу, він навіть не вірить в те, що він може вийти в другий тур.

4. А тепер найголовніше: чи є в нього шанси? Я вважаю, що є, якщо він вийде за межі електорального поля противсіхів. Поки він (його команда) цього не роблять. Чому? Читай пункт 1.

І останнє. Насправді, програма кандидатові в президенти чи депутатові райради потрібна, хоча б для того, щоб всі ми знали чого від нього чекати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна