Хто хотів убити Володимира Парасюка

Людина, яка з 20-30 метрів кинула гранату в Парасюка і влучила в сусідню машину, не зробивши жодної подряпини на тілі потенційної жертви, або ідіот, або зробив(ла) так умисно
Depo.Влада
31 березня 2016 06:57
ФОТО: depo.ua
Хто хотів убити Володимира Парасюка
Хто хотів убити Володимира Парасюка

Поки, в усякому разі, ніхто нічого не сказав про поранення. Тим більше, що є куди менш ефектні, але куди більш ефективні способи вбивства.

Станом на зараз є три версії всього того, що відбулося.

Перша: російський слід. Це така собі помста ФСБ за зірваний прапор на львівському консульстві. Ну що ж, якщо російськи специ настільки недолугі і бездарні – нам лише можна порадіти, що наш ворог настільки тупуватий.

Друга версія: помста Василя Пісного, який не міг пробачити Парасюку удар ногою на засіданні комітету. Ну що ж, якщо наші специ настільки недолугі і бездарні – нам лише можна сумувати, що наші силовики настільки тупі.

І нарешті третя версія: це піар. Тепер Парасюк перетвориться на такого собі недоторканного народного месника-термінатора, якого невідомі сили хочуть вбити, але він на зло всім робить свою велику справу. Правда, відкритим залишається питання, хто стоїть за цим піаром. І тут все залежить від того, що буде говорити Парасюк в найближчі дні (години). Зараз можна припустити, що він кричатиме про злочини Порошенка, дострокові вибори і інший набір давно відомих фраз. Є другий варіант (правда менш вірогідний) – він промовчить . І тоді це означатиме, що він, як мінімум, не в темі.
В усьому цьому є один плюс – всі залишилися живі, а значить цинізм ще не перейшов межі абсурду.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада