Хорошковський озвучив пріоритети «Сильної України» в парламенті

Одним із перших питань, які порушуватиме «Сильна Україна» в парламенті, буде питання децентралізації
Depo.Влада
17 жовтня 2014 11:04
ФОТО: depo.ua
Хорошковський озвучив пріоритети «Сильної України» в парламенті
Хорошковський озвучив пріоритети «Сильної України» в парламенті

Про це заявив екс-перший віце-прем'єр України, другий номер у виборчому списку партії «Сильна Україна» Валерій Хорошковський під час «Національних дебатів» в ефірі Першого Національного, передають Комментарии.

«Нинішній уряд втрачає час: 2015 рік не за горами, а бюджетної резолюції досі немає. З погляду децентралізації ми можемо втратити 2015 рік», - зазначив Хорошковський.

Він підкреслив, що децентралізація бюджетних відносин передбачає передачу конкретних бюджетних призначень під конкретні бюджетні зобов'язання. «Питання про те, які конкретно повноваження ми повинні передати на місця, - дискусійне, але їх повинно бути набагато більше, ніж регіони мають сьогодні. Ми повинні зменшити роль держави в цьому питанні», - вважає політик.

Що стосується перерозподілу податків, то, за словами Хорошковського, регіональна влада має бути зацікавлена в їх зборі, а отже, вона повинна мати в кожному виді податків певну пропорцію для вирішення місцевих проблем.

Відповідаючи на запитання про те, які три законопроекти внесе «Сильна Україна» в парламент у першу чергу, Валерій Хорошковський зазначив, що для партії пріоритетними є три напрями: боротьба з корупцією, яка повинна спиратися на реформу судової та правоохоронної систем, економічне відродження та створення справедливої системи соціальних стандартів, що допоможе кожному українцеві почуватися захищеним.