Холопи Путіна виселили меджліс із будівлі

Меджліс кримськотатарського народу залишив будівлю на вулиці Шмідта, 2 у Сімферополі, в якому розташовувався протягом 15 років. Співробітники представницького органу кримських татар не чинили опір працівникам Федеральної служби судових приставів, мовчки зібрали речі і виїхали з приміщень
Depo.Влада
19 вересня 2014 13:51
ФОТО: depo.ua
Холопи Путіна виселили меджліс із будівлі
Холопи Путіна виселили меджліс із будівлі

Про це пишуть Крым.Реалии, передає ДеПо.

При цьому за невчасно звільнену будівлю його власнику - благодійному «Фонду «Крим» - доведеться заплатити штраф у розмірі 50 тисяч рублів.

Головний редактор розташованої в цьому будинку газети «Авдет», член меджлісу Шевкет Кайбуллаєв розповідає, що пропрацював тут близько 14 років. Його обурює поведінка правоохоронних органів. «Їхні дії неправомірні, я не збираюся покидати своє робоче місце, навіть незважаючи на те, що вся техніка була вилучена, а ФСБ мені зробило попередження», - каже він.

Учасниця кримськотатарського національного руху, волонтер меджлісу Зодіє Салієва, яка прославилася тим, що в квітні цього року повісила на місце український прапор, зірваний із будівлі меджлісу представниками «кримської самооборони», каже, що все це нагадує їй події 70-80-річної давності, коли за вказівкою згори здійснювалися репресії, а також депортації цілих народів.

«Повторюються 1937 рік, 1944-й і всі їхні наслідки: комендантський режим, коли нас хотіли поставити на коліна. Так, є тривога. Але кримськотатарський народ - корінний народ цієї землі, він був, є і буде в Криму, а ця влада приходить і йде», - говорить Салієва, яка пропрацювала в будівлі меджлісу більше 10 років.

Нагадаємо, суд у справі про виселення пройде 22 вересня. За інформацією лідера кримських татар Мустафи Джемілєва, всього у меджлісу хочуть вилучити 7 об'єктів. У визначенні Центрального районного суду Сімферополя зазначено, що основна претензія в тому, що юридична адреса фонду вказана по вулиці Жидкова, а фактично він розташовується на Шмідта. Крім того, від фонду вимагають вивести із засновників Мустафу Джемілєва, оскільки він є «іноземним громадянином, якому заборонений в'їзд на територію РФ».

Мітки: Крым, меджлис