Холодницький розповів, коли САП вимагатиме екстрадиції Онищенка

Спеціалізована антикорупційна прокуратура вимагатиме екстрадиції нардепа Олександра Онищенка, щойно прокурори знатимуть його точне місцеперебування
Depo.Влада
3 серпня 2016 19:55
ФОТО: depo.ua

Про це в коментарі "112 Україна" заявив керівник САП Назар Холодницький, передає depo.ua.

"Ми будемо просити у наших іноземних колег, коли будемо знати його точне місцезнаходження, оскільки в п’ятницю він дуже феєрично виступав, а потім нам стало відомо, що він ввечері полетів у Барселону. Тому тут треба по годинах розписувати його місцеперебування, а не по днях. Тим не менше є міжнародне право, і є таке поняття, як екстрадиція, і ми будемо домагатися того, щоб він, у випадку встановлення його місцезнаходження, був екстрадований на територію України", - зазначив він.

Раніше Онищенко заявив, що не збирається до Києва на допит у Національне антикорупційне бюро і закликає детективів "у гості" в Лондон. Онищенко також заявив, що його адвокат передав прокурорам точну адресу його перебування.

Нагадаємо, що Онищенка повторно викликали на допит у НАБУ на 5 серпня, в іншому разі - детективи клопотатимуть про його примусовий привід.

5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт.  Однак той встиг уже виїхати за кордон і згодом оселився в Лондоні, де збирається судитися з НАБУ

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Онищенко.   

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада