Холодницький про "чорну касу": Все купувалось і все продавалось

У розслідуванні справи про "чорну бухгалтерію" ПР Антикорупційна прокуратура працює в різних напрямках
Depo.Влада
28 червня 2016 22:43
ФОТО: depo.ua

Про це заявив глава Спеціалізованої Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Ми працюємо у різних напрямках, у першу чергу нас цікавлять держслужбовці. У тих списках ("чорної бухгалтерії") є й відомі журналісти - питання, чого він брав гроші - до нього, напевне, відпрацьовує і заробляє. Але в тому напрямку також працюємо, бо питання, чи сплачував він податки з тих грошей. Також там були деякі відомі співаки під час виборчих кампаній, які отримували від півмільйона і більше доларів за концерт. Там теж питання - чи вони сплачували податки, будемо працювати з фіскальною службою у цьому напрямку", - зазначив Холодницький.

"Але в першу чергу головний акцент - держслужбовці - народні депутати, чиновники вищих органів держвлади. Почали з ЦВК. Жодного політичного підтексту в цьому немає", - додав він.

Нагадаємо, що 28 тревня колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак заявив, що передав до НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати "Партією регіонів" готівкових коштів (2 млрд грн) низці колишніх та нинішніх високопосадовців.

31 травня Лещенко виклав у публічний доступ документи "чорної бухгалтерії" Партії регіонів, які днями отримало Національне антикорупційне бюро. Його викликали в НАБУ на допит 3 червня. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада