Холодницький: Онищенко самовпевнений, доки Рада не засідає

Скандальний нардеп Олександр Онищенко поводиться самовпевнено, тому що не засідає парламент, що має розглянути питання його недоторканності

Про це заявив антикорупційний прокурор Назар Холодницький, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".  

"Онищенко зараз самовпевнений, тому що Верховна Рада не засідає. Бо як мінімум до 4 липня парламент не буде розглядати питання про зняття з нього недоторканності. Коли депутати засідали, то він був за кордоном, коли парламент розійшовся - він приїхав і пішов на телебачення розказувати, який він чесний", - сказав Холодницький.

Він наголосив, що зняття з Онищенка недоторканності потребує оперативності.

"Якщо парламент буде тягнути зі зняттям з нього депутатської недоторканності, тоді нехай суспільство і народ дає їм свою оцінку на виборах. Якщо є зацікавленість у об'єктивному розслідуванні цієї справи, то це питання треба розглядати оперативно", - зазначив Холодницький.

За словами антикорупційного прокурора, правоохоронні органи зробили все необхідне для притягнення Онищенка до відповідальності і наразі справа за парламентом.

Нагадаємо, 16 червня у  Верховній Раді зареєстрували подання від ГПУ на зняття недоторканності з Олександра Онищенка.

Його підозрюють у тому, що через його фірми відмивали гроші  держкомпанії "Укргазвидобування".

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Олександр Онищенко

Сьогодні, 21 червня, Онищенко сам явився на допит до НАБУ, але там його не чекали. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада