Холодницький обіцяє перевірити майно всіх фігурантів "чорної каси" ПР

Слідчі у справі "чорної бухгалтерії" Партії регіонів очікують на результати перших експертиз, перш ніж продовжити наступні перевірки
Depo.Влада
11 серпня 2016 11:56
ФОТО: depo.ua

Про це на прес-конференції сказав голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, передає depo.ua.

"Справа нелегка. Уже зараз є закиди, що справа ведеться на основі одних тільки підписів. Насправді це не так", - сказав Холодницький, під процесуальним керівництвом якого ведеться слідство.

Він зазначив, що буде проводитись перевірка майна всіх фігурантів документів так званої "чорної бухгалтерії" ПР, а також їхніх родичів.

"Але доки немає висновків перших експертиз, які були призначені ще у липні, ми не можемо нічого зробити. Ми очікуємо результати після 20 серпня. Чекаємо висновків, поки їх не буде, нічого робити не можна. Але попри це, справа не стоїть. Там є кілька напрямків роботи – політичний та економічний. Люди викликаються", - сказав Холодницький.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) взяла зразки почерку Охендовського та деяких нардепів, які фігурують у справі так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада