Холодницький каже, що без власної прослушки САП і НАБУ працювати не зможуть

Без законного права на прослуховування Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі та Національному антикорупційному бюро буде складно досягти результатів
Depo.Влада
30 вересня 2016 19:20
ФОТО: depo.ua

Про це розповів голова САП Назар Холодницький, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"На жаль, практика 10 місяців роботи показує, що, щоб ми були дійсно відповідальні за наш результат, ми повинні робити його самі. А то постійно когось звинувачувати вже трішки набридло. Треба самим робити. Поки ми не будемо мати законного права на прослуховування і власне можливостей, досягти результатів буде досить складно. Це об'єктивні реалії нинішньої української житті", - сказав Холодницький.

Нагадаємо, 6 липня керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький закликав Верховну Раду підтримати законопроект №4812, який дозволить НАБУ самостійно знімати інформацію з каналів зв'язку.

Він мотивував тим, що це прискорило б слідчий процес щодо ТОП-чиновників для НАБУ й запобігало б "витоку інформації". Для прослуховування депутатів все одно б знадобився дозвіл Верховної Ради, уточнював Холодницький.

Єврокомісар Йоганнес Ган заявив, що надання Національному антикорупційному бюро законодавчої можливості самостійно знімати інформацію з каналів зв'язку у відповідності з міжнародною практикою позитивно позначиться на діяльності відомства

 Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада