Холодницький: Держбюро розслідувань може запрацювати в січні 2017 року

Держбюро розслідувань може запрацювати в січні 2017 року
Depo.Влада
28 лютого 2016 23:49
ФОТО: depo.ua

Таку думку в інтерв'ю "Українським Новинам" висловив спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький, повідомляє depo.ua.

"Якщо все буде йти позитивно і при сприянні, дай Бог, щоб вони з 1 січня (2017 року, - ред.) запрацювали. А фінансування на ДБР виділено? Щоб директор Держбюро не почав свою роботу, як я в свій час, коли ходив у парламентські комітети, до Адміністрації Президента "вибивати" фінансування", - додав він.

На його думку, з 1 березня, як це передбачає законодавство, бюро розслідувань не запрацює.

"Воно не запрацює. Там немає кому працювати", - зазначив Холодницький.

Він додав, що 24 лютого Кабінет міністрів лише визначив своїх трьох кандидатів у конкурсну комісію, яка повинна вибрати керівника.

"Але, обрати керівника не означає, що орган вже заробив. Коли мене обрали, я прийшов сюди і два дні сидів сам у кабінеті, нічого не міг зробити. Обрати керівника і запустити орган, різні речі. Це тривалий процес. Зараз потрібно активно педалювати питання ДБР. По-перше, потрібно вирішити питання з "майданівскими" справами, тому що розслідування їх зупиниться. Цього треба не допустити. Для початку необхідно відстрочити норму про запуск ДБР. Я не впевнений, що навіть до вересня це врятує. Конкурс на директора ДБР може триває два-три місяці. Дай Бог, щоб до 1 червня був обраний директор", - зазначив він.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада