Холодницький хоче арештувати Онищенка в Лондоні, аби той не дременув

Керівник САП Назар Холодницький має намір звернутися до суду з проханням примусової доставки або арешту народного депутата Олександра Онищенка
Depo.Влада
3 серпня 2016 22:13
ФОТО: depo.ua

Холодницький звернеться до суду у понеділок, 8 серпня, якщо Онищенко не прийде на допит 5 серпня, повідомляє depo.ua з посиланням на "5 канал".

Він зазначив, що зазначене рішення суду необхідно для звернення в Інтерпол. Тільки тоді відомство зможе застосувати заходи міжнародного впливу для повернення Онищенка до держави.

"Якщо він 5 серпня не з'явиться, то у нас з'являється право, навіть обов'язок, звертатися до суду з клопотанням про обрання запобіжного перетину - тримання під вартою з альтернативою застави в 1 млрд 600 млн грн. Я прогнозую, що десь 8 серпня, в понеділок ми звернемося до суду і буде вже ухвалу суду про примусову доставку його до суду або взагалі обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою", - наголосив Холодницький.

 За його словами, Онищенко має змогу швидко пересуватися країнами, аби запобігти арешту.

Він зазначив, що прокуратура звернеться до правоохоронців Британії та надасть їм документи, які підтверджують злочинні дії Онищенка. Втім нардеп може й покинути країну.

"За нашими даними, він був у Російській Федерації і враховуючи, що він має свій повітряний засіб пересування – це нагадує гру "кішки-мишки". Так само, у п'ятницю він був у Лондоні в обід. Проте у вечері це вже не був Лондон, це була інша країна Європи", - наголосив Холодницький.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада