Холодницький показав у Раді відеодокази вини Полякова і Розенблата

Під час засідання регламентного комітету Верховної Ради САП продемонструвала відеодокази проти нардепів Максима Полякова і Борислава Розенблата про факти здирництва у бурштиновій справі

Про це повідомляє Depo.ua.

Спочатку було представлено аудіорозмову Полякова з його помічницею Тетяною Любонько. За словами генерального прокурора України Юрія Луценка, під час слідства були встановлені факти здирництва з боку Поляковим. За його словами, відео демонструє непривабливі сторони діяльності народного депутата.

Потім оприлюднили і відеозапис за участю Розенблата, де він обговорює з "клієнтом" зміни до закону про видобуток бурштину.

Нагадаємо, 19 червня, правоохоронці затримали трьох помічників народних депутатів, одного охоронця та двох представників об'єднання "Депутатський контроль", вилучивши 200 тис. доларів. НАБУ та САП підозрюють народних депутатів Борислава Розенблата (БПП) і Максима Полякова ("Народний фронт") у причетності до незаконної схеми лобіювання інтересів бурштинокопачів.

Зокрема, були арештовані троє помічників нардепів, один охоронець і двоє громадських активістів.

За словами Луценка, нардепам пропонували змінити статті підготовленого закону про вибудуиток бурштину, щоб підприємства, які будуть цим займатись, платили державі не 15%,а 5%. Депутати погодились і вирішили за цю поправку отримали кошти, хабар для пана Поляков 7,5 тис грн., а Розенблат отримав 7,5 тис гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #хабар