Холодницький каже, що щойно з відпустки і готовий до свідчень

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повернувся з відпустки і готується надати пояснення Кваліфікаційно-дисциплінарній комісії прокурорів

Про це він повідомив у коментарі "Укрінформу", передає Depo.ua.

Холодницький розповів, що провів коротку відпустку на Львівщині і Тернопільщині, де відвідав поховання своїх родичів.

За словами керівника САП, він лише у понеділок, 16 квітня, отримав постанову про порушення щодо нього дисциплінарного провадження, датованого 4 квітня.

"Завтра поїду ознайомлюватися зі скаргою і обов'язково надам усі пояснення. Хворіти, ховатися чи інакше тягнути не буду", - сказав він.

"Спершу почитаю, за що мене хочуть "піти". Думаю, за два дні дам обгрунтовану відповідь по кожному пункту", - пообіцяв Холодницький.

Нагадаємо, сьогодні генпрокурор Юрій Луценко зазначив, що керівник САП вирішив піти у відпустку на час проведення прокурорської перевірки. Також він визнав, що Назар Холодницький не вимагав і не брав жодних хабарів, проте грубо порушував нормативні відомчі документи.

Довідка: 20 березня ЗМІ повідомили, що в робочому кабінеті Холодницького знайшли прослуховувальні пристрої.

Пізніше генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що установлення прослуховувального пристрою в кабінеті Холодницького санкціоноване судом.

27 березня Луценко заявив, що ГПУ разом з НАБУ проводить слідчі дії щодо Назара Холодницького.

Після цього директор Антикорупційного бюро Артем Ситник визнав співпрацю його відомства і ГПУ у справі проти керівника САП Назара Холодницького.

Холодницькому закидають злив інформації, тиск на суддів та прокурорів та порушення прокурорської етики.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна