Ходорковський вважає, що Путіна зупинить російський Майдан

Російський опозиціонер Михайло Ходорковський спрогнозував, що режим президента РФ Володимира Путіна впаде в результаті акцій громадянської непокори
Depo.Влада
14 квітня 2015 08:23
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у своєму виступі в Стенфордському університеті Каліфорнії (США) "Росія: назад у майбутнє", передає depo.ua.

"Режим впаде в результаті внутрішніх проблем та акцій громадянської непокори", - зазначив він.

За його словами, сьогодні громадянська непокора в Росії найбільш яскраво проявляється у виведенні капіталу, втечі мізків і падінні підприємницької активності, тобто на індивідуальному рівні.

"Але процес посилюватиметься. Люди поступово зрозуміють, що сервілізмом вистелена дорога до несвободи, до злиденності, до втрати гідності", - заявив Ходорковський.

"Режим впаде, і коли це станеться, нам буде потрібно швидке виведення країни з ізоляції. А це люди, капітал, технології. Саме тому нам важливо, щоб тут знали тих, кому належить будувати Росію майбутнього", - додав він.

Ходорковський висловив упевненість, що ті, хто виїхав з Росії, щоб реалізувати свої ідеї за кордоном, в якийсь момент повернуться, щоб допомогти впоратися зі спадщиною режиму Путіна.

Крім того, Ходорковський вважає, що Путін розв'язав війну на Донбасі, оскільки не здатний забезпечити економічне зростання в своїй країні.