Ходоковський вважає, що тиск Заходу на Росію слабне

Рішення Гаазького суду про скасування рішення про виплату акціонерам ЮКОСа $ 50 млрд Росією є ознакою ослаблення тиску Заходу на Росію
Depo.Влада
20 квітня 2016 14:00
ФОТО: depo.ua

Про це написав екс-глава і колишній найбільший акціонер ЮКОСа Михайло Ходорковський в своєму твіттері, передає depo.ua

Він заявив, що його колишні партнери, від імені яких в Гаазі і був поданий позов про відшкодування збитку, «продовжать протистояння». Однак сам Ходорковський, який кілька років тому заявив, що віддав своїм партнерам свою частку в ЮКОС і тому не брав участі в цій справі, написав, що він «йшов і йде до зміни режиму іншим шляхом».

Незважаючи на те, що Ходорковський більше не має відношення до ЮКОСу, в цьому році він знову повернувся в рейтинг Forbes 200 найбагатших людей Росії. Зараз екс-глава найбільшої нафтової компанії Росії є приватним інвестором фонду Quadrum Global, який управляє активами на $ 2 млрд. Стан самого Ходорковського Forbes оцінив в $ 500 млн. Перед своїм арештом в 2003 році і початком «справи ЮКОСа», яке закінчилося банкрутством компанії, стан Ходорковського оцінювався в $ 15 млрд.

Нагадаємо, Михайло Ходорковський був засуджений на Росії за економічні злочини. Російський суд, зокрема, визнав його винним в ухиленні від податків і розкраданні виручки від продажу нафти. Сам Ходорковський називає своє кримінальне переслідування політично мотивованим і стверджує, що за порушенням справ щодо нього стоїть особисто президент Росії Володимир Путін.

Екс-глава ЮКОСу був помилуваний і звільнений в 2013 році, зараз він живе в Лондоні.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада