Херсонська облрада звільнить Путілова, незважаючи на затягування процесу, - депутат

Незважаючи на затягування часу, мінування та тиск з боку людей у камуфляжі, депутати Херсонської облради мають намір відправити її голову Андрія Путілова сьогодні у відставку
Depo.Влада
9 вересня 2016 15:04
ФОТО: depo.ua

Про це заявив депутат облради Владислав Мангер (ВО "Батьківщина"), повідомляє depo.ua з посиланням на "Херсонські вісті".

За його словами, депутати Херсонської облради працюють незважаючи на мінування і тиск людей у камуфляжі. "Депутати працюватимуть, поки не відправлять у відставку того, хто руйнує область - голову облради Путілова. Спочатку було оголошено на 20 хвилин перерву, потім її продовжили на годину. Він намагається затягнути час. Але ми готові голосувати і за його відсутності", - пояснює Мангер.

Він наголосив, що депутати будуть працювати, доки не буде прийнято всі важливі для області питання. "Спочатку кадрове питання, потім прийняття робочих питань. Для Путилова "важливі питання", як він каже, потрібні тільки для того, щоб утриматися на місці. Крім посади, його більше нічого не цікавить", - заявив депутат.

Він нагадав, що згідно з регламентом питання про відставку голови облради може бути винесено на розгляд на вимогу не менш як третини депутатів.

"Вже є 33 підписи з необхідних 22 для внесення питання про відставку до порядку денного. Херсонщина має жити і розвиватися. Облраді необхідне перезавантаження. І воно відбудеться сьогодні", - підсумував Владислав Мангер.

Як відомо, сьогодні депутати Херсонської обласної ради планують висловити недовіру її голові Андрію Путілову.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада