Харківського депутата посадили в сміттєвий бак і облили зеленкою

Сьогодні активісти, які протестують під Харківською міськрадою, заблокували в аптеці, а потім і посадили у смітник одного з депутатів міськради Володимира Скоробогача
Depo.Влада
24 грудня 2014 14:14
ФОТО: depo.ua
Харківського депутата посадили в сміттєвий бак і облили зеленкою
Харківського депутата посадили в сміттєвий бак і облили зеленкою

Все почалося з того, що депутату довелося бігти, коли він виходив з мерії. За ним погналися мітингувальники, і Скоробагач був вимушений сховатися в аптеці біля «Дитячого світу», повідомляє  «Status quo».

Аптеку заблокували близько 30 правоохоронців. Проте туди підтягнулися близько 40 мітингувальників з криками «Ганьба!» і сміттєвим баком.

Однак через деякий час депутат все-таки вийшов з аптеки, його облили зеленкою і закидали яйцями. Потім під крики «Люстрація!» люди кинули депутата в сміттєвий бак. Через кілька хвилин, скандуючи «Ганьба!», Скоробагач відпустили, і його забрала міліція.

Крім того, за даними  «Городского дозора», в центрі Харкова тривають бійки. Людей б'ють прямо на вулиці. Один побитий чоловік лежить біля університету мистецтв. Ще один постраждалий представився охоронцем депутата Верховної Ради Валерія Писаренка. У нього розбите обличчя.

Міліція не втручається в події, що відбуваються.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні біля будівлі міськради Харкова розпочалася акція, яка переросла в бійку з міліцією. Активісти намагалися потрапити на чергову сесію ради. Люди вимагали, зокрема, щоб місцева влада приймали прозорі рішення.

Фото: facebook.com