Харківщина може спати спокійно: СБУ не включатиме регіон у зону АТО

У Службі безпеки України заперечують можливість включення у зону антитерористичної операції (АТО) частини Харківської області
Depo.Влада
8 жовтня 2014 19:11
ФОТО: depo.ua
Харківщина може спати спокійно: СБУ не включатиме регіон у зону АТО
Харківщина може спати спокійно: СБУ не включатиме регіон у зону АТО

Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник глави СБУ Маркіян Лубківський, передає ДеПо.

«У зв'язку з невиправданим ажіотажем з приводу нібито розширення зони антитерористичної операції (АТО), хочу всіх заспокоїти: ніякого розширення не було, немає і не планується», - повідомив Лубківський.

Він підкреслив, що, навпаки, відповідно до наказу, підписаного першим заступником голови СБУ - керівником Антитерористичного центру при СБУ Василем Грицаком, фактично територія АТО звужена з 14 вересня до двох українських областей - Донецької та Луганської, у той час як з 7 квітня вона охоплювала деякі райони Харківської області.

Лубківський відзначив, що цей наказ жодним чином не вплине на надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України під час проведення операції.

Раніше голова Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Артур Дерев'янко заявив, що СБУ найближчим часом, можливо, включить у зону АТО деякі райони Харківської області.