Гужва не заперечує, що "Вести" на утриманні Кремля

Керівник холдингу "Медіа Інвест Груп", що видає газету "Вести", Ігор Гужва не заперечує фінансування з Росії
Depo.Влада
22 червня 2015 13:18
ФОТО: depo.ua

Такий висновок можна зробити з його відповідей на запитання редактора "Нового времени" Віталія Сича, опублікованого в його Facebook, передає depo.ua з посиланням на Українську правду.

Так, відповідаючи на запитання Сича, "чи не є холдинг "Вести" інструментом інформаційної війни, що фінансується зі столиці країни-агресора України, а саме з Москви? Якщо так, то стає ясно, чому всі продукти холдингу дешеві або безкоштовні - їх мета - не заробіток коштів, а максимальна доступність пропаганди ". Гужва відповів: "Ми не є інструментом інформаційної війни. Ми намагаємося допомогти людям зрозуміти навколишню дійсність і вижити в ній. І не тільки вижити, а й перемогти в битвах з власним смутком, страхом, з байдужістю оточуючих, а іноді і в боротьбі з державним апаратом".

При цьому Гужва жодним чином не прокоментував твердження про фінансування з Росії. Він також заявив, що не є інвестором проекту. "Я говорив, що у мене є партнери-інвестори, які вкладають гроші в проект. У силу сформованих навколо холдингу обставин, вони не готові розкривати свої імена", - сказав він.

Нагадаємо, 18 червня податкова міліція провела обшук в приміщенні, де знаходяться керуюча компанія холдингу "Вести", а також редакції газети "Вести" та журналу "Вести.Репортер". Справа стосується ухилення від сплати податків, фіктивного підприємництва та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, вона розслідується вже більше року.

"Вести" зібрали акцію на свою підтримку.

Восени минулого року СБУ проводила обшук в редакції "Вестей" в рамках переслідування справи про посягання на територіальну цілісність України. Втім, з того часу ця справа "заглохла".

Раніше медіаексперти провели контент-аналіз газети "Вести" і повідомили, що в кожному номері транслюється 2-4 тези російської пропаганди. Крім того, видання послідовно створює негативний образ суспільно-політичної реальності в Україні.