Гусовський каже, що хотів донести до сектантів Мунтяна ідеї Самопомочі

За словами народного депутата від "Самопомічі" Сергія Гусовського сектантський концерт для нього - це майданчик для поширення ідей, в які він вірить з командою
Depo.Влада
18 липня 2016 21:18
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Панове, з приводу реакції соцмереж на мій давнішній виступ на зібранні прихожан церкви Відродження: у своїй політичній діяльності я керуюсь загальнолюдськими й християнськими цінностями та здоровим глуздом. Майже щодня спілкуюся з різними групами людей – від школярів і студентів до ветеранів і людей похилого віку, – адже всі вони є частиною Громади. А київська громада строката, включаючи течії новітніх церков. Я сприймаю будь-яке добровільне об’єднання, як майданчик для поширення ідей, в які віримо ми з командою",- написав Гусовський.

Також він зазначив, що "хтось вважає, що політика – це бути однобоким адептом норм "за все хороше". Для мене ж політика – це постійна комунікація, часто нелегка, проте в ній день за днем народжується істина".

Нагадаємо, що другий віце-спікер парламенту Оксана Сироїд і голова фракції "Самопоміч" у Київраді Сергій Гусовський засвітилися на платному концерті глави так званого Християнського центру "Відродження" Володимира Мунтяна.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада