Губернатор Сумщини написав заяву про відставку з урною на голові

Тимчасово виконуючий обов'язки голови Сумської області Віктор Чернявський написав заяву про відставку, щоправда, під тиском
Depo.Влада
20 вересня 2014 10:01
ФОТО: depo.ua
Губернатор Сумщини написав заяву про відставку з урною на голові
Губернатор Сумщини написав заяву про відставку з урною на голові

Змусили його «добровільно» піти у відставку активісти Майдану разом із бійцями АТО, які приїхали у відпустку, йдеться в сюжеті ТСН, передає ДеПо.

Лист до президента з обуренням новим главою області активісти написали позавчора на зборах ради Майдану. А вчора вимагали відставки Чернявського. За лічені хвилини кабінет заполонили півсотні активістів і військових.

Чернявського звинувачують у співпраці з регіоналами, сепаратизмі і в тому, що в його кабінеті на місці портрета президента - лише цвях.

Віктор Чернявський написав заяву, однак перша спроба була невдалою. Другий примірник заяви був без помилок, але цього разу громадськість не влаштував текст. Йому надягли сміттєву урну на голову і пояснили, що слід писати не «пишу заяву про звільнення», а «прошу звільнити».

У результаті чиновник все ж написав заяву про відставку. Після чого активісти з почуттям виконаного обов'язку розійшлися. Сам же Чернявський залишився у кабінеті першого заступника голови ОДА, оскільки вважає, що заява про відставку написана під тиском і юридичної сили не має.