Губернатор Дніпропетровщини перевів стрілки на президента щодо призначення екс-"регіонала"

Першим питанням до голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка було саме про призначення радником єкс-"регіонала" Вадима Нестеренка
Depo.Влада
28 квітня 2015 13:42
ФОТО: depo.ua

Про це йшлося під час прес-конференції голови Дніпропетровської ОДА, передає кореспондент Дніпро.depo.ua.

Резніченко підтвердив, що дійсно призначив екс-регіонала Нестеренка своїм радником. "Я вважаю, що якщо президент вважав за можливе взяти його в свою фракцію в ВР. Тому я вважаю можливим зробити його своїм радником. Я не розглядаю в цьому ракурсі політичну приналежність як вирішальний фактор", - пояснив очільник ОДА.

Також він повідомив, що з Нестеренком, який володіє холдингом, що володіє 50% ринку хлібопродукціх в регіоні, і з ним були досягнуті домовленості про збереження цін на так званий соціальній хліб. "Нам важливо утримувати ціни на хліб. Мені потрібні якісні консультації по сільському господарству", - зазначив Нестеренко.

Один з журналістів нагадав Резніченку, що Нестеренко був помічений у підкупі виборців на минулих парламентських виборах, а також використанні коштів обласного бюджета на розвиток своїх сільгосппідприємств. На це губернатор відповів, що без суду і слідства не може давати оцінку минулим діям екс-"регіонала"..

Крім того, Резніченко поінформував про зміни, які відбулися у керівництві Дніпропетровської ОДА. Він зазначив, що відати напрямком ЖКХ буде пан Русаков, а керівником апарату ОДА стане пані Айна Тимчук. Їх кандидатури надані на розгляд до Адміністрації Порошенка та Кабміну. Першим замом буде Святослав Олійник, ще одним замом - Кужман.

Зазначимо, що Резниченко проводив прес-конференцію на російській мові.

Мітки: