Губарєв розмріявся про «Новоросію», що омивається чотирма морями

Колишній «народний губернатор» Донбасу Павло Губарєв вважає, що «Новоросія» повинна бути унітарною «державою», «що омивається чотирма морями»
Depo.Влада
1 грудня 2014 15:30
ФОТО: depo.ua
Губарєв розмріявся про «Новоросію», що омивається чотирма морями
Губарєв розмріявся про «Новоросію», що омивається чотирма морями

Про це він сказав в інтерв'ю «Газете.ру».

«Моя модель - унітарна держава з сильним місцевим самоврядуванням. Може бути, як експеримент спробувати деякі елементи федералізації», - зазначив він.

При цьому Губарєв вважає, що питання вступу цього регіону в Росію поки не на часі.

«Земля, на якій йде війна, не може апріорі увійти кудись. Самовизначатися потрібно буде тільки після перемоги. Безумовно, визначати - увійдемо ми в Росію чи ні - повинен народ через референдум. До речі, спеціальний закон про це ми вже пишемо», - зазначив колишній «народний губернатор».

Однак, на його думку, саме існування Новоросії передбачає, як мінімум, інтеграцію в структуру Євразійського союзу, Митного союзу.

«А взагалі я за велику країну, що омивається чотирма морями. Зі столицею в Донецьку», - посміхнувся Губарєв.

Зазначимо, що псевдодержавне утворення на Сході України «Новоросія» складається з самопроголошеної Донецької та Луганської народних республік. При цьому сепаратисти не раз заявляли про бажання розширити територію «Новоросії» за рахунок, як мінімум, восьми південно-східних областей України.

Як повідомляв ДеПо, на початку листопада колишній «міністр оборони ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков) назвав «Новоросію» виразкою, яка роз'їдає і Росію, і Україну.