Губарєв розмріявся про «Новоросію», що омивається чотирма морями

Колишній «народний губернатор» Донбасу Павло Губарєв вважає, що «Новоросія» повинна бути унітарною «державою», «що омивається чотирма морями»
Губарєв розмріявся про «Новоросію», що омивається чотирма морями
Губарєв розмріявся про «Новоросію», що омивається чотирма морями

Про це він сказав в інтерв'ю «Газете.ру».

«Моя модель - унітарна держава з сильним місцевим самоврядуванням. Може бути, як експеримент спробувати деякі елементи федералізації», - зазначив він.

При цьому Губарєв вважає, що питання вступу цього регіону в Росію поки не на часі.

«Земля, на якій йде війна, не може апріорі увійти кудись. Самовизначатися потрібно буде тільки після перемоги. Безумовно, визначати - увійдемо ми в Росію чи ні - повинен народ через референдум. До речі, спеціальний закон про це ми вже пишемо», - зазначив колишній «народний губернатор».

Однак, на його думку, саме існування Новоросії передбачає, як мінімум, інтеграцію в структуру Євразійського союзу, Митного союзу.

«А взагалі я за велику країну, що омивається чотирма морями. Зі столицею в Донецьку», - посміхнувся Губарєв.

Зазначимо, що псевдодержавне утворення на Сході України «Новоросія» складається з самопроголошеної Донецької та Луганської народних республік. При цьому сепаратисти не раз заявляли про бажання розширити територію «Новоросії» за рахунок, як мінімум, восьми південно-східних областей України.

Як повідомляв ДеПо, на початку листопада колишній «міністр оборони ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков) назвав «Новоросію» виразкою, яка роз'їдає і Росію, і Україну.