Грузія може отримати безвіз швидше ніж Україна

Грузія може отримати безвіз з ЄС швидше, ніж Україна, оскільки тріалог щодо візової лібералізації для Грузії ймовірно відбудеться вже наступної середи, 14 грудня
Depo.Влада
8 грудня 2016 20:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк у "Твітері", передає Depo.ua.

"Тріалог щодо візової лібералізації для Грузії скоріш за все відбудеться у середу. А тріалог щодо України тільки тоді, коли механізм щодо призупинення безвізу буде формально прийнято - на початку наступного року", - йдеться у повідомленні.

Те, що український безвіз стикнувся з додатковими проблемами, підтверджує також лист доповідачки Європарламенту Марії Габріель, спрямований на адресу Словацького головування в ЄС.

В ньому Габріель звертає увагу на відмінність у формулюваннях рішень країн-членів ЄС щодо українського та грузинського безвізу. Через цю розбіжність тріалог щодо Грузії можуть розпочати вже наступного тижня, а щодо України він буде відтермінований.

Наразі невідомо, чи вдасться інституціям ЄС подолати цю проблему і чи будуть Україна та Грузія розділені на шляху до скасування віз.

Нагадаємо, сьогодні, 8 грудня, комітет Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ (LIBE) затвердив законопроект щодо впровадження механізму призупинення безвізового режиму ЄС з третіми країнами.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада