ГРУшник Єрофеєв мріє, що його обміняють на українських полонених (ВІДЕО)

Затриманий під час зіткнення з українськими військовими і правоохоронцями під Щастям капітан Головного розвідувального управління Генштабу ЗС РФ Євген Єрофєєв хотів би потрапити під обмін
Depo.Влада
23 травня 2015 08:43
ФОТО: depo.ua

Про що сказав він інтерв'ю, яке дав журналісту Савіку Шустеру в госпіталі Міноборони України в Києві, і показаному в ефірі "Шустер Live" у п'ятницю ввечері, передає depo.ua.

"Хотів би потрапити під обмін і опинитися вдома", - сказав він в інтерв'ю, відповідаючи на запитання хотів би він, щоб його відкрито судили в Україні, або ж хоче, щоб його обміняли і повернули в Росію. Він зазначив, що бойовики "ДНР" та "ЛНР" утримують багато українських військових, "які теж хочуть додому, яких чекають вдома батьки та сім'ї".

Ерофеев визнав, що під час зіткнення під Щастям у нього при собі була безшумна снайперська гвинтівка збройних сил РФ "Гвинторіз", з якої тоді був застрелений український військовослужбовець, але з неї "нікого не вбивали".

Разом з тим, він зізнався, що стріляв зі свого "Гвинторіз", проте стверджує, що робив це вже під час спроби сховатися від українських військових. Також Ерофеев висловив думку, що "навряд чи в когось потрапив", коли стріляв.

Нагадаємо, що Шевченківський райсуд міста Києва дозволив тримати під вартою військовослужбовців ГРУ ГШ РФ капітана Євгена Єрофєєва та сержанта Олександра Алєксандрова до 19 липня цього року.