ГРУшник Єрофєєв хоче зустрітися з Савченко

Російський ГРУшник Євген Єрофеєв, який 25 травня повернувся до Росії, заявив, що хотів би зустрітися із Надією Савченко, яку майже 2 роки незаконно утримували на Росії
Depo.Влада
26 травня 2016 05:06
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю одному із українських телеканалів. Єрофеєв зазначив, що не хотів би, аби їхня розмова з українською льотчицею будувалася на емоціях, передає depo.ua з посиланням на канал "24".

"Я звичайно не знаю, як вона мене зрозуміє і чи сприйме взагалі мою бесіду. Але б знайшов для неї слова. Сподіваюсь, що сама Надія не буде проти. Вона звичайно мене сприймає як винного. Сподіваюсь, що це буде без емоцій, конструктивно", — сказав росіянин.

Єрофеєв також знову розповів, що перед тим, як їхати воювати на територію України, написав рапорт про відставку. Він зазначив, що приїхав на Донбас воювати "за ідею", однак не захотів деталізувати, у чому саме вона полягає, назвавши це "глибоко інтимним питанням".

Нагадаємо, 25 травня Порошенко помилував засуджених російських військових Євгена Єрофеєва та Олександра Александрова. Їх обміняли на українську льотчицю Надію Савченко.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада