Група Тимчука відмовилася співпрацювати з ОБСЄ через підтримку терористів і РФ

Керівництво групи «Інформаційний Спротив» відмовилося від співпраці з представниками ОБСЄ
Depo.Влада
10 листопада 2014 10:26
ФОТО: depo.ua
Група Тимчука відмовилася співпрацювати з ОБСЄ через підтримку терористів і РФ
Група Тимчука відмовилася співпрацювати з ОБСЄ через підтримку терористів і РФ

Про це на своїй сторінці в Facebook написав координатор групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук, передає ДеПо.

«На останнє звернення представників ОБСЄ з проханням про зустріч і експертні консультації з координаторами групи« ІС »ми дали таку відповідь (прохання вважати її офіційною відмовою з нашого боку від контактів з даною організацією, з якою ми співпрацювали з весни 2014 року)», - написав Тимчук.

«Дякуємо за запрошення. Однак зважаючи на останні події (мається на увазі звіт  спостерігачів ОБСЄ щодо загибелі людей поблизу  школи №63 у Донецьку в результаті обстрілу, як і раніше мали місце факти співпраці ОБСЄ з терористами і діяльність на користь агресора в особі РФ) ми, тобто група «Інформаційний Спротив», змушені відмовитися від контактів з представниками Вашої організації», - повідомив Тимчук.

Він підкреслив, що «ми високо цінуємо зусилля і діяльність представників ОБСЄ з європейських країн». «Проте поки в ОБСЄ широко представлені громадяни Росії, ця організація, до нашого глибокого жалю, дуже часто виступає в ролі ширми для агресивних планів РФ проти України. Зважаючи на це ми вважаємо неможливою подальшу спільну роботу з даною організацією», - заявив він.

Як повідомляв ДеПо, 5 листопада в результаті попадання снаряду на спортивний майданчик біля донецької школи №63 загинуло 2 дітей, ще 3 отримали поранення. Сьогодні в Донецьку попрощалися із загиблими дітьми. У Раді національної безпеки і оборони України вважають обстріл школи спланованою акцією з дискредитації української армії.

Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) заявила, що обстріл школи в Донецьку 5 листопада вівся з північно-західного напрямку.