Гройсмана просять звільнити члена наглядової ради "Нафтоназу" за прогули

Голова наглядової ради НАК "Нафтогаз України" Клер Споттісвуд звернулася до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням припинити повноваженя члена наглядової ради компанії Стівена Хейсома

Про це йдеться у листі до прем'єра, передає Depo.ua з посиланням на "Економічну правду".

У листі наголошується, що Хейсом, який був призначений членом Наглядової ради в грудні 2017 року, повідомив, що він не приймає це призначення і не буде укладати договір про надання послуг члена Наглядової Ради з компанією.

"Ця позиція підтверджується його відсутністю на засіданнях Наглядової ради протягом 2018 року", - йдеться у документі.

"З огляду на це просимо забезпечити прийняття офіційного рішення про припинення повноважень Стівена Хейсома, щоб ми могли запропонувати кандидатури на заміщення цієї посади для подальшого розгляду Комітетом з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств", - наголошується у зверненні.

Нагадаємо, що торік у грудін Кабінет Міністрів затвердив новий склад наглядової ради НАК "Нафтогаз України". До неї увійшли: Клер Споттісвуд (Clare Spottiswoode; Велика Британія), Амос Хохштейн (Amos Hochstein, США), Брюно Лескуа (Bruno Lescouer, Франція), Стів Хэйсом (Steve Haysom; Канада). Інтереси держави в наглядовій раді "Нафтогазу" будуть представляти радник прем'єр-міністра з міжнародних питань Сергій Попик, екс-міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, а також директор зі стратегії та інвестицій НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицкий.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна