Гройсман зустрівся з Пауер і назвав трьох ворогів України

В Україні, крім Росії, є ще два найбільші вороги – внутрішні
Depo.Влада
18 червня 2016 08:23
ФОТО: depo.ua
Гройсман зустрівся з Пауер і назвав трьох ворогів України
Гройсман зустрівся з Пауер і назвав трьох ворогів України

Про це під час зустрічі з постійним представником США в Радбезі ООН Самантою Пауер у Нью-Йорку сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає depo.ua з посиланням на урядовий портал.

Так, голова уряду зауважив, що перед Україною стоять три головні перешкоди, які необхідно подолати: "Ми маємо трьох ворогів: Росія, корупція, популізм. Це три повноцінні вороги, які сьогодні заважають розвитку України".

Водночас, за його словами, уряд налаштований проводити необхідні реформи. Гройсман зауважив, що Україна продовжує взаємодію із Міжнародним валютним фондом та розповів про перші дії Кабінету Міністрів з метою забезпечення макроекономічної стабільності, підвищення інституційної спроможності та боротьби з корупцією, що є пріоритетом його роботи.

Серед інших завдань - забезпечення національної безпеки, покращення бізнес-клімату. В Україні також розпочато судову реформу після ухвалення відповідних змін до Конституції.

"Ми будемо боротися за Україну і за внутрішні реформи", - наголосив прем’єр.

А Саманта Пауер значила, що Україна веде боротьбу на двох фронтах - у протистоянні агресії та у проведенні необхідних реформ. На її думку, успіх в реформах дозволить ефективно відповідати на виклики, породжені російською агресією.

Нагадаємо, що триває робочий візит прем'єр-міністра Володимира Гройсмана до США. Зокрема, вчора він провів зустрічі міністром фінансів США Джейкобом Лью і міністром торгівлі США Пенні Пріцкер.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада