Гройсман зробив заяву щодо конфлікту Кононенка і Абромавичуса

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман прокоментував конфлікт між народним депутатом від БПП Ігорем Кононенком та міністром економічного розвитку та торгівлі Айварасом Абромавичусом

Про це він заявив сьогодні під час спільного брифінгу з головою оціночної місії Європарламенту Петом Коксом, передає depo.ua.

"Я вважаю, що НАБУ має публічно чітко і конкретно дати свою оцінку. Якщо будуть підтверджені якісь факти, які лунали наадресу Кононенкоа. За це треба нести відповідальність. Що стосується відставки міністра Абромавичуса, ми входимо в серйозну політичну кризу. Я вважаю, що цю кризу мають вирішити представники політичних партій спільно з президентом, щоб ситуацію стабілізувати, щоб дати людям чітку перспективу, як ми будемо жити завтра і після завтра. Треба оновити коаліційну угоду", - заявив Гройсман.

Нагадаємо, що 3 лютого Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку

Однією з головних причин відставки він назвав тиск і корупційну діяльність з боку заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, який, за його словами, намагався взяти під контроль державні підприємства. Кононенко ці звинувачення заперечив.

У  НАБУ відразу пообіцяли зареєструвати кримінальне провадження за заявою Абромавичуса про участь у корупційних схемах народного депутата Кононенка, який запевняє, що сам і подав заяву в бюро з проханням покарати винних у цій справі

Сьогодні Абромавичус мав прийти на ранкове засідання фракції БПП, однак проігнорував його.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада