Гройсман зробив заяву щодо конфлікту Кононенка і Абромавичуса

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман прокоментував конфлікт між народним депутатом від БПП Ігорем Кононенком та міністром економічного розвитку та торгівлі Айварасом Абромавичусом
Depo.Влада
4 лютого 2016 10:10
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив сьогодні під час спільного брифінгу з головою оціночної місії Європарламенту Петом Коксом, передає depo.ua.

"Я вважаю, що НАБУ має публічно чітко і конкретно дати свою оцінку. Якщо будуть підтверджені якісь факти, які лунали наадресу Кононенкоа. За це треба нести відповідальність. Що стосується відставки міністра Абромавичуса, ми входимо в серйозну політичну кризу. Я вважаю, що цю кризу мають вирішити представники політичних партій спільно з президентом, щоб ситуацію стабілізувати, щоб дати людям чітку перспективу, як ми будемо жити завтра і після завтра. Треба оновити коаліційну угоду", - заявив Гройсман.

Нагадаємо, що 3 лютого Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку

Однією з головних причин відставки він назвав тиск і корупційну діяльність з боку заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, який, за його словами, намагався взяти під контроль державні підприємства. Кононенко ці звинувачення заперечив.

У  НАБУ відразу пообіцяли зареєструвати кримінальне провадження за заявою Абромавичуса про участь у корупційних схемах народного депутата Кононенка, який запевняє, що сам і подав заяву в бюро з проханням покарати винних у цій справі

Сьогодні Абромавичус мав прийти на ранкове засідання фракції БПП, однак проігнорував його.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада