Гройсман: зміни до Конституціїї не вплинуть на суверенність України

Пункт щодо особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу в перехідних положеннях змін до Конституції ніяким чином не вплине на суверенність України
Depo.Влада
21 серпня 2015 12:51
ФОТО: depo.ua

 Про це заявив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман в ефірі "5 каналу", передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

За його словами другу статтю Конституції ніхто не змінює (ст.2 КУ: Суверенітет України поширюється на всю її територію. Україна є унітарною державою. Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною).

"Зміни до Конституції мають відношення до децентралізації влади в Україні. В перехідних положеннях є пункт 1, де записано що особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей здійснюються відповідно до закону, прийнятого парламентом двічі, і цим в тому числі, який діє 3 роки. В особливості місцевого самоврядування не входить жодна функція", - зазначив Гройсман.

Він також зазначив, що цей пункт буде в перехідних положеннях Конституції, але він ніяким чином не вплине на суверенність держави.

Нагадаємо, Гройсман сподівається, що в парламенті знайдеться 300 голосів для затвердження змін до Конституції в частині децентралізації влади.

Більше новин політики читайте на Влада.depo.ua