Гройсман зізнався, що підтримав закон про кредити, бо не читав його

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман заявив, що проголосував за законопроект щодо реструктуризації валютних кредитів, бо не ознайомився із ним після третього читання
Depo.Влада
8 липня 2015 23:34
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі "5 каналу" у середу ввечері, передає depo.ua.

"Те, що написано в законі в третьому читанні, не всі ж його читали, і я, на превеликий жаль, теж. І я тут визнаю свою провину, бо це так було миттєво просто. Говорили ми про одне, потім внесли зовсім інше, проголосували за третє, і це все для багатьох стало шоком", - пояснив спікер.

Він також повідомив, що наразі цей документ розглядає парламентський комітет: "Я думаю, що зараз усі мають розділити відповідальність щодо подальшої долі цього закону".

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua

Нагадаємо, 2 липня Верховна Рада 229 голосами схвалила в остаточному третьому читанні законопроект №1558-1 про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті за курсом на момент їх отримання.

Перший заступник голови парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко вважає, що президент цей закон не підпише.

Національний банк України рішуче наполягає на відхиленні даного законопроектумотивуючи це збитками від реструктуризації валютних кредитів у 100 млрд грн.

Потенційні втрати банківської системи у разі набуття законопроектом щодо реструктуризації валютних кредитів чинності складуть 95 мільярдів гривень,про що заявила міністр фінансів Наталія Яресько. 

Низка депутатів вже відкликали свої голоси за цей закон. Він буде переголосований.