Гройсман запевнив, що Конституцію змінять поетапно

Зміни до Конституції України будуть готуватися блоками
Depo.Влада
6 квітня 2015 14:16
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова Конституційної комісії, спікер Верховної Ради Володимир Гройсман на першому засіданні Комісії, повідомляє depo.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми можемо говорити про повну зміну Конституції, а можемо говорити про те, що ми буде працювати блоками, будемо напрацьовувати рішення по мірі їх готовності та обговорення, причому з широким залученням громадськості", - сказав він.

При цьому Гройсман вказав на важливість досягнення "єдності влади", щоб "баланс влади і противага збереглися", також прибрати конфліктність, "все розставити на свої місця і зробити це спільно з громадянами України".

"Тому я думаю, що буде абсолютно доцільно, коли ми почнемо працювати професійними групами, які дозволять проводити відповідні зміни і досягати мети, яка стоїть сьогодні перед нами", - додав він.

Крім того, Гройсман переконаний, що Конституційна комісія розробить конкретний план щодо внесення змін до Основного закону.

"Я переконаний в тому, ... що ми зможемо сформувати дуже якісний робочий план, в результаті якого будуть конкретні зміни Основного закону держави, який дозволить нам впроваджувати реформи", - сказав він.

Спікер Ради підкреслив, що робота Конституційної комісії повинна бути "дуже ефективною", динамічною і "забезпечити результат діяльності комісії, а не тільки процес".

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко запропонував голові Верховної Ради та конституційної комісії Володимиру Гройсману долучити до роботи комісії позакоаліційні фракції.

До складу Конституційної комісії вже входять колишні президенти України Віктор Ющенко, Леонід Кучма та Леонід Кравчукта та екс-прем'єр Юлія Тимошенко.