Гройсман заручився підтримкою українців у США

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вочра зустрівся з керівниками організацій української діаспори США, прозвітував по свої плани реформування держави та відвідав Український музей у Нью-Йорку
Depo.Влада
18 червня 2016 11:08
ФОТО: depo.ua

Зокрема, Гройсман подякував представникам української громади за небайдужість, зусилля щодо привернення уваги до України на міжнародній арені, підтримку волонтерських програм та популяризацію української культури, передає depo.ua з посиланням на урядовий портал.

"Ми не маємо у жодному разі втратити почуття відповідальності до держави. Я вважаю, що прийшов той час, коли потрібно демонструвати нові принципи, нові підходи і нову відповідальну проукраїнську політику всередині України. Це наше з вами завдання", - наголосив він.

Гройсман зауважив, що на Сході України відбувається цивілізаційна боротьба за демократичні цінності. Крім того, Україна має протистояти злочинній пропаганді Росії. У цьому контексті він наголосив, що українське військо має бути "добре забезпечене, навчене і готове протидіяти російській агресії".

Голова Уряду закликав увесь світ бути єдиними у протистоянні агресору.
"Питання впливу на агресора має бути дуже консолідуючим, щоби змусити агресора відійти від своїх планів", - зазначив він.

Прем'єр-міністр розповів про пріоритети уряду, передбачені презентованим Планом пріоритетних кроків до кінця 2016 року, серед яких: забезпечення макроекономічної стабільності, підвищення рівня врядування, ефективна боротьба з корупцією, створення сприятливого бізнес-клімату та забезпечення національної безпеки і оборони.

"Уряд, який я очолюю, прийшов не обіймати посади – а діяти, робити реформи, робити це чесно, прозоро і відповідально і боротися за те, щоби Україна відбулася", - заявив він.

Гройсман також закликав представників громади об'єднати зусилля у роботі на користь Україні.

"Я вважаю, що це той обов'язок, який ми маємо виконати для встановлення історичної справедливості", - зазначив він.

Голова уряду відзначив символічність того, що його робочий візит до Сполучених Штатів Америки починався із зустрічі з представниками української громади у Вашингтоні та закінчується зустріччю із українською громадою у Нью-Йорку: "Де б ми не були, але Україна понад усе".

Під час візиту Володимир Гройсман відвідав Український музей в Нью-Йорку, ознайомився з експозицією та залишив запис у Книзі почесних гостей Музею.
Прем'єр-міністр подякував представникам громади за популяризацію української культури та висловив гордість за існування подібного музею у Нью-Йорку.

"Ми маємо поширювати українську культуру, ми маємо показувати усьому світу усі ті чесноти, якими ми наділені Господом. І це все для нас дуже важливо", - зауважив він.

Нагадаємо, що під час візиту до США прем'єр-міністра Володимира Гройсмана до США, зокрема, він провів зустрічі міністром фінансів США Джейкобом Лью і міністром торгівлі США Пенні Пріцкер,  також з постійним представником США у Радбезі ООН Самантою Пауер, якій він назвав трьох головних ворогів України.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада