Гройсман запропонував обговорити держбюджет "без політики"

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує обговорювати державний бюджет на 2017 рік публічно і заздалегідь
Depo.Влада
23 серпня 2016 16:29
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час церемонії підписання Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, передає depo.ua.

Гройсман вважає, що необхідно визначитися з пріоритетними напрямками і об’ємами фінансування.

"Що стосується бюджету. Я прихильник обговорення бюджету. Я прихильник того, щоб ми знали, в Україні є, наприклад, 700-800 млрд грн, от давайте будемо обговорювати як потрібно їх краще витратити, що ми маємо забезпечити на військо, що на бюджетну сферу, що на розвиток, давайте це робити разом. Я вважаю, що це є абсолютно правильний підхід. Давайте експертно говорити про це. Я за те, що бюджет був реальним, щоб дефіцит був реальним, щоб він був збалансований", - заявив Гройсман.

Він також заявив, що угода про співпрацю між профсоюзами, работодавцями та Кабміном занадто затратна для бюджету.

"Я якось підрахував пару ініціатив хронічних популістів в українському парламенті, там 3-4 закона - мінус 56 млрд гривень. Ну проголосувати за ці закони - справа не дуже важка, а що далі, де взяти ці 56 млрд гривень, в кого забрати? І тут ще раз повертаюсь до відповідальної політики", - прокоментував прем'єр.

Нагадаємо, міністр фінансів Олександр Данилюк зазначив, що доходи загального фонду бюджету 2017 року становитимуть 785,5 мільярда гривень, витрати - 851,6 мільярда гривень.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада