Гройсман запевняє, що підготовка Євробачення йде за планом

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що підготовка до проведення пісенного конкурсу "Євробачення", який відбудеться у Києві в 2017 році, проходить в плановому режимі
Depo.Влада
22 грудня 2016 22:37
ФОТО: depo.ua

Про це він зазначив у четвер під час робочої наради з питань підготовки до проведення у 2017 році пісенного конкурсу "Євробачення", передає Depo.ua з посиланням на прес-службу глави уряду.

"Учасники наради обговорили питання розробки та прийняття необхідних нормативно-правових актів, творчу концепцію, місце та офіційні локації проведення "Євробачення", заходи із забезпечення безпеки під час підготовки та проведення пісенного конкурсу тощо. Володимир Гройсман зазначив, що підготовка до пісенного конкурсу йде в плановому режимі та закликав усіх відповідальних осіб до ефективної співпраці заради успішного проведення конкурсу", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у нараді взяли участь віце-прем'єр-міністри України В'ячеслав Кириленко, Павло Розенко та Володимир Кістіон, міністр культури України Євген Нищук, Київський міський голова - голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко, голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада