Гройсман закликав українців не вірити в передвиборчі обіцянки

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що президентська та парламентська передвиборчі кампанії можуть значно вплинути на політичне та соціальне життя українців, і закликав політиків бути відповідальними й боротися за успіх України

Про це він заявив під час засідання уряду, передає Depo.ua.

"Як би не було нам важко, я оптимістично дивлюся в 2019 рік… На нашому з вами житті будуть відзначатися вибори: президентська кампанія, парламентська кампанія. Ми будемо бачити дуже багато популізму, дуже багато, можливо, добрих і гарних слів, але фальшивих. На превеликий жаль – фальшивих. Але наше з вами завдання все ж таки є незмінним. Поки політики будуть змагатися за власний рейтинг, ми маємо всі, ті, хто є людьми державними, бути відповідальними політиками та боротися за державу і за наш український успіх", – наголосив Гройсман.

Нагадаємо, ЦВК порадила українцям за кордоном "знайти" себе у списках для голосування на виборах президента.

Також ЦВК затвердила кошториси на проведення виборів президента та парламенту в 2019 році.

Довідка: Верховна Рада України встановила, що президентські вибори відбудуться 31 березня 2019 року. Парламентські вибори мають відбутися в жовтні цього року.

31 грудня 2018 року в Україні розпочалася виборча кампанія.

Центральна виборча комісія ліквідувала всі виборчі дільниці на території Росії, зокрема в Москві, Ростові-на-Дону, генконсульстві в Санкт-Петербурзі, консульстві в Єкатеринбурзі та консульстві в Новосибірську.

Водночас Центрвиборчком розширив межі дільниць у Грузії, Казахстані та Фінляндії. Тому українці, які проживають на Росії, зможуть голосувати на виборчих дільницях у Тбілісі, Астані або Гельсінкі.

Висування кандидатів політичними партіями або шляхом самовисування на пост глави держави та подання кандидатами документів до ЦВК триватиме з 31 грудня 2018 року до 3 лютого 2019 року.

Перед поданням до Центрвиборчкому документів кандидат або партія, яка його висунула, має внести грошову заставу у розмірі 2,5 млн гривень.

Реєстрація кандидатів у Президенти триватиме до 8 лютого включно.

Проведення передвиборчої агітації розпочинається наступного дня після дня реєстрації кандидата на пост глави держави і закінчується о 24-й годині останньої п'ятниці перед днем голосування, тобто 29 березня.

Голосування на виборах президента проводитиметься 31 березня 2019 року з 8-ї до 20-ї години.

Результати голосування ЦВК має встановити до 10 квітня.

Не пізніше як через 30 днів після оголошення офіційних результатів новообраний президент має вступити на посаду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Україна