Гройсман встановив "дедлайн" для прийняття "безвізових" законів

Голова Верховної Ради Володмир Гройсман вимагає від депутатів до 1 листопада підготувати закони для запровадження безвізового режиму з Євросоюзом
Depo.Влада
16 жовтня 2015 14:22
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час брифінгу, повідомляє depo.ua.

"Потрібна та Верховна Рада, яка поставить крапку в питанні віз, і візи для українців будуть відмінені. На жаль, ряд рішень зайшов пізно до українського парламенту", -  сказав він.

Гройсман закликав депутатів, керівників комітетів, фракцій, груп парламенту разом з представниками уряду і ЄС, об'єднатися в єдину команду, яка могла б за два тижні  підготувати законопроекти до другого читання. 

"По-перше, до наступного пленарного засідання привести ці закони у відповідність виконанню плану щодо безвізового режиму. І друге, щоб ці закони насправді відповідали європейському законодавству", -  сказав Гройсман.

араз акцент зміщений на комітети ВР, а їх 7, які відповідають за ці рішення. Вони мають провести свої засідання. Стільки, скільки треба, щоб  якісно підготувати до виходу ці законопроекти", -  наголосив спікер.

Голова парламенту наголосив, що треба покінчити з чергами в посольствах "з купами документів, які подають, щоб спокійно виїхати на територію ЄС".

"Ми можемо сьогодні бути не гіршими, ніж Молдова, яка виконала цей план. Україна має це зробити", - резюмував він.

 

Останні новини політики читайте у рубриці Влада.depo.ua