Гройсман: Ворог прийшов не за частиною нашої землі, а щоб зупинити нас на шляху реформ

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман привітав українців з Днем Незалежності
Depo.Влада
24 серпня 2015 09:31
ФОТО: depo.ua

Привітання він розмістив на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Сьогодні ми святкуємо 24 річницю проголошення незалежності України. Святкуємо, знову відстоюючи своє право на незалежність у протиборстві з зовнішнім ворогом, як це уже не раз було в нашій історії. Після того, як український народ подолав диктатуру і кров'ю виборов собі шлях до демократії, до Європи, європейських цінностей, ми отримали жорстокий удар в спину. Проте українці згуртувалися, і у вкрай складних умовах дали відсіч і зупинили агресора.

Але ми маємо чітко усвідомлювати - наші недруги прийшли не за частиною нашої землі. Вони запалили полум'я цього конфлікту для того, щоб загальмувати наш рух вперед, не дати Україні відбутись як успішній європейській державі, виснажити її, зупинити процес реформ", - заявив спікер українського парламенту.

"У ці дні ми вперше за роки незалежності так близько підійшли до проведення реформи децентралізації, яка назавжди зруйнує основу для відродження в Україні пострадянських режимів. Це ключова для країни реформа, яка спрямована на деузурпацію влади і деолігархізацію економіки, на розвиток справжньої демократії і відродження середнього класу. Але зараз робляться спроби зупинити її, посилаючись на Донбас, на війну, - це як раз і є те, що задумував і чого чекає агресор! І ми не маємо права цього допустити, не маємо права потрапити у розставлену нам пастку!

Ми маємо відстоювати нашу незалежність у протистоянні і зовнішньому ворогу, і внутрішнім викликам. Низький уклін кожному, хто загинув за Україну. Дякую нашим мужнім воїнам, які зараз боронять країну на Сході, дякую медикам, дякую волонтерам, дякую всім, хто докладає зусиль для побудови нової єдиної, незалежної України. Разом ми сильні і тому переможемо! Слава Україні!" - сказав Гройсман. 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.