Гройсман висварив популістів із Ради та закликав їх показати декларації

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розкритикував популістів у Верховній Раді, які не надто охоче голосували за закон, який значно спрощує реєстрацію лікарських засобів
Depo.Влада
1 червня 2016 11:30
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав на засіданні уряду, передає depo.ua.

"Вони дали одиниці голосів. Лише для того, щоб потім сказати "наша фракція голосувала", а насправді голосування цього рішення не хотіли, блокували його. Виступаючи з трибуни, говорять, що люблять українців, а з іншого боку, коли треба примати відповідні рішення, їх немає. Витягують картки. Це політика подвійний, потрійних стандартів. Більше того, використовують високу трибуну Верховної Ради, щоб дискредитувати все, що тільки можливо. Але їм не звикати. Для деяких представників популістичних сил така брехня – це норма життя", - заявив Гройсман.

"Десятки років у політиці вони говорять, що всі навколо злодії, тільки вони найчесніші. А по суті… хочу подивитися на їхні електронні декларації", - сказав прем'єр, зазначивши, що буде одним із перших хто їх заповнить.

"Хочу подивитися, чи є у цих популістів майно за кордоном, чи мали відношення до офшорних компаній, чи фінансувалися їхні кампанії, чи зараховувались туди кошти від газових оборудок, чи заробляли на транзиті газу із Росії … І таких питань є десятки. Тому важливо, щоб ми були відверті перед суспільством. І пропонували суспільству реальні рішення без пустословства", - наголосив прем'єр.

Він також дорікнув політикам за надмірну любов до телекамер.

"По 24 години на добу на телебаченні. Вони що, роботи не мають?" – сказав Гройсман.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада прийняла закон, який значно спрощує реєстрацію лікарських засобів, які успішно використовуються у низці розвинених країн. За відповідне рішення проголосували 239 депутатів.

Згідно з пояснювальною запискою, закон спрощує механізм здійснення державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів та розширить перелік лікарських засобів, які зареєстровані компетентним органом США, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади або Євросоюзу як лікарський засіб, державна реєстрація яких здійснюватиметься за спрощеною процедурою.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада