Гройсман виступає за продовження "реформаторської" місії Пета Кокса

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман виступив з ініціативою продовжити місію Європейського парламенту з оцінки потреб на чолі з Петом Коксом, для практичного впровадження представленого в Брюсселі Плану дій та Дорожньої карти з внутрішньої реформи Верховної Ради
Depo.Влада
1 березня 2016 22:19
ФОТО: depo.ua

Про це спікер парламенту заявив під час спілкування з журналістами в Брюсселі у вівторок, передає depo.ua з посиланням на прес-службу парламенту.

"Я вважаю, що команда Європейського парламенту на чолі з Петом Коксом може бути ефективним механізмом впровадження, так як важливо не просто написати план реформ, а треба його впровадити", - сказав Гройсман.

Він повідомив, що мандат місії Європейського парламенту досі був спрямований на технічну місію вивчення, оцінку потреб Верховної Ради та напрацювання плану. Це завдання виконано, тепер мова йде про інший мандат, введений на підтримку технічного провадження, пояснив він.

Голова Верховної Ради зазначив, що важливо не тільки розробити план, головне завдання - його реалізувати. "Це моє мислення, внутрішній стан: я не люблю говорити про проблеми і не вирішувати їх. План повинен бути реалізований, це для мене принципово", - підкреслив він.

Голова парламенту зазначив, що Кокс висловив свою зацікавленість у цій ініціативі, підтримали її і керівники фракції Верховної Ради. "Тому я думаю, що буде знайдено правильне рішення про продовження цієї роботи", - переконаний Гройсман.

Нагадаємо, спікер парламенту Володимир Гройсман перебуває у Брюсселі, його супроводжують народні депутати та лідери фракцій. У рамках Українського тижня буде обговорюватися реформа українського парламенту і зміна самої системи прийняття рішень у рамках законотворчості.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада