Гройсман виступає за оновлення коаліції та уряду

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман виступає за оновлення коаліції та уряду
Depo.Влада
23 лютого 2016 17:26
ФОТО: depo.ua

Про це Гройсман заявив під час зустрічі з міністром закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Франком-Вальтером Штайнмаєром та міністром закордонних справ Французької Республіки Жаном-Марком Еро, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Вихід з політичної кризи, діалог, оновлення коаліції і уряду має сприяти підвищенню якості проведення реформ, а не їх зупинки", - наголосив Гройсман.

Коментуючи внутрішньополітичну ситуацію у країні, голова ВР зазначив, що висунув ініціативу проведення круглого столу за участі президента, прем'єр-міністра, ключових політичних сил парламенту та представників громадянського суспільства задля досягнення діалогу та пошуку шляхів виходу з кризи.

За його словами, такий механізм, надасть можливість забезпечити проведення публічної, професійної дискусії та напрацювати конкретний план дій з чітким розмежуванням відповідальності та подальшим перезавантаженням влади під ці завдання.

Керівники зовнішньополітичних відомств Франції та Німеччини підкреслили важливість подальшої реалізації реформ в Україні. Вони зазначили, що Європейський Союз потребує чіткого сигналу від України про те, що реформи продовжуватимуться, незважаючи на складну політичну ситуацію у країні.

Гройсман запевнив, що жодної зміни курсу у реформуванні країни чи його зупинки в Україні не розглядається.

"Ми йдемо вперед, у нас жодної думки немає зупинитися на шляху реформ. Це недопустимо", - сказав він.

Разом з тим Гройсман наголосив, що якість реформ має бути підсилена.

"Продовження реформ з новою якістю - децентралізації, судової реформи, впровадження усіх програм у рамках домовленостей з Міжнародним валютним фондом, Угоди про асоціацію з Європейським Союзом - програма, яка має бути виконана", - зазначив Гройсман.

Нагадаємо, 16 лютого  Верховна Рада України не ухвалила постанову про недовіруКабінету Міністрів, що призводить до його відставки.

17 лютого фракція "Батьківщина" у зв’язку з провальним голосуванням за відставку уряду заявила про вихід з парламентської коаліції. 18 лютого про вихід з коаліції заявила і фракція "Самопоміч"Згодом її лідер Олег Березюк повідомив, що політсила переходить в опозицію.

Також зі складу коаліції вийшли четверо депутатів міжфракційного об’єднання "Народний контроль".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада