Гройсман відкрив Раду: депутати спізнилися на 20 хвилин

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман відкрив пленарне засідання парламенту
Depo.Влада
24 квітня 2015 10:20
ФОТО: depo.ua

У сесійній залі зареєструвалися 272 парламентарі, повідомляє depo.ua.

Необхідна кількість депутатів була у залі лише після 10:20, тому головуючий кілька разів відкладав реєстрацію і закликав колег займати робочі місця.

Парламентарі вшанувати хвилиною мовчання всіх жертв  масових убивств вірмен, яка розпочалася сто років тому, і всіх вірмен, що віддали своє життя за Україну зараз.

Сьогодні депутати планують розгляне питання перейменування населених пунктів, зокрем, розглянуть проекти постанов про перейменування сіл Мельникове, Поділки, Кимличка і Галаєвець Сумської області, села Прибілля Львівської області, сіл Скипче, Дібрівки і Шевченка Хмельницької області (останнє пропонується перейменувати на Шевченко), а також про зміну меж міста Дунаївці Хмельницької області.

Крім того, на розгляд буде винесено проект постанови про присвоєння містам Кременець та Бережани Тернопільської області категорії міст обласного значення.
Планується розглянути проект постанови про припинення повноважень члена Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції В. Голуба і проект постанови про внесення змін до постанови про формування складу Кабінету міністрів України.

Також у Верховну Раду сьогодні може прийти генпрокурор Віктор Шокін. Однак в офіційному порядку денному немає його звіту.