Гройсман: "Вибори" на Донбасі зведуть нанівець всі досягнення переговорів у Мінську

Заява ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка про намір провести вибори на окупованій території України свідчить про те, що російсько-терористичні війська прагнуть зірвати виконання Мінських домовленостей
Depo.Влада
17 вересня 2015 08:53
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, передає depo.ua.

"Саме ці домовленості визнані міжнародною спільнотою єдиним дієвим інструментом щодо припинення військового конфлікту та утвердження миру", - наголосив він.

Гройсман зазначив, що "фейкові вибори "під дулом автомата" нівелюють усю логіку переговорного процесу, що була досягнута Мінськими домовленостями".

"Вони здатні не лише поглибити військовий конфлікт, що вже забрав життя тисяч людей і позбавив домівки кілька мільйонів українських родин, а й ще більше штовхнути Донбас у вир хаосу гуманітарної катастрофи, для якого перспективи миру виявляться ще більше примарними", - написав спікер українського парламенту.

Нагадаємо, як заявив вчора лідер терористів "ДНР" Олександр Захарченко, "вибори" будуть проводитися в кілька етапів через "брак бюджетних коштів і потреби в першочерговому порядку відновлення об'єктів соціальної сфери, промисловості, а також забезпечення населення соціальними виплатами, пенсіями та допомогами".

Згідно з "указом" ватажка терористів, на першому етапі, який пройде 18 жовтня, будуть обирати голів міських і районних адміністрацій.

"Вибори" в "ДНР" призначено на 18 жовтня.

Більше новин по події в окупованому Донбасі читайте на Донбас.depo.ua