Гройсман про затримання Мосійчука: Рада не має покривати злодіїв і хабарників

Верховна Рада має не має бути місцем для покриття тих, хто скоює тяжкі злочини - вбивства, нанесення тяжких тідесних ушкоджень, хабарництво
Depo.Влада
24 вересня 2015 16:54
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив голова Верховної Ради Володимир Гройсман, коментуючи, зокрема, затримання "радикала" Ігоря Мосійчука, передає depo.ua

"По-перше те, що про що я сказав - це реакція на те, що на превеликий жаль депутатська недоторканність є прикриттям для неприпустимо тяжких злочинів. Були презентовані кадри, які шокували не тільки мене, колег, а й переважну більшість українців. Це прояв хабарництва і всього іншого, і парламент прийняв рішення не покривати злочини і надати системі розібратися", -  заявив Гройсман.

"Якщо важкі злочини - вбивство, тяжкі тілесні ушкодження, хабарництво - парламент має реагувати дуже швидко, щоб дати можливість правоохоронній системі розібратися і притягнути до відопвідальнсті людину, яка скоїла злочин", - додав він.

Гройсман наголосив, що остаточного списку змін до регламенту ще не існує і це питання буде винесене на обговорення депутатів.

"Питання щодо змін до регламенту є необхідним. Є багато білих плям, неврегульованих речей, які свідомо туди закладались, щоб прикривати незаконні дії депутатів", -  зазначив спікер.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua