Гройсман: Уряд готовий створити сприятливий бізнес-клімат для інвестування

Кабінет Міністрів України готовий створити сприятливий бізнес-клімат для інвестування в країну
Depo.Влада
16 червня 2016 20:10
ФОТО: depo.ua

Про це в ході свого виступу у США заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна". 

"Я вважаю, що з міністром торгівлі ми маємо сьогодні обговорити дуже чіткий план збільшення інвестицій в українську економіку з боку американського бізнесу. Реальних, об’єктивних перешкод я не бачу, але клімат, це дуже важливо, клімат на інвестиції має бути змінений. Я не бачу величезних перешкод для того, щоб для бізнесу, міжнародному українському, почати системно вирішувати проблеми, які накопичувались роками. Ми готові сьогодні створити офіс при прем'єр-міністрі, який буде супроводжуватись спочатку великі інвестиційні проекти, а потім ми зробимо такі центри по кожній області для того, щоб дуже чітко було зрозуміло, куди звернутись, якщо в тебе десь є якісь проблеми, оскільки бізнес має займатись бізнесом", - сказав він.

Нагадаємо, що 16 червня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у США закликав бізнес інвестувати в Україну.

"Якщо ви побачите рівень інвестицій США, я маю на увазі бізнес, ми побачимо, що у нас є величезний потенціал для збільшення в рази інвестицій української економіки, але нам для цього потрібно виконати ряд завдань внутрішніх, домашніх завдань, які створюють належний і якісний бізнес-клімат", - зазначив прем'єр.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада