Гройсман: У Раді розслідують події в Мукачевому, винних буде покарано

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман упевнений, що в парламенті буде створена Тимчасова слідча комісія з розслідування подій у Мукачевому, і всі, хто причетний до цієї трагедії, будуть притягнені до кримінальної відповідальності

Про це він заявив після  погоджувальної ради, передає depo.ua.

"Ніхто не має права піднімати зброю проти громадян, її тільки застосовувати лише проти ворога на сході країни. А що стосується розслідування - треба визначити, кого би це не стосувалося - депутатів, чиновників, митників, міліціонерів, хто б не "кришував" - притягнути до відповідальності, в тому числі ті, хто розпочав збройне протистояння. Думаю, парламент визначиться щодо створення ТСК і почнемо працювати в цьому напрямі", - сказав Гройсман.

Він додав, що вже доручив заступнику голови Верховної Ради підготувати створення відповідної ТСК.

На погоджувальній раді сьогодні запропонували  створити тимчасову слідчу комісію, яка б розслідувала події в Мукачевому

Нагадаємо, що удень 11 липня в Мукачевому сталася перестрілка. Конфлікт почався у спортивному клубі "Антарес", який належить місцевому надепу Михайлу Ланьо. Він стверджує, що представники "Правого сектора" звернулися до нього по допомогу у працевлаштуванні, однак почали стріляти, в МВС додають, що вони застосували гранатомети, знищили кілька міліцейських авто, поранивши кількох міліціонерів і цивільних, один з яких помер. Пізніше стрілянина відбувалася ще й біля АЗС, багатьом бійцям ПС вдалося втекти у гори.

У "Правому секторі" стверджують, що прийшли на зустріч до Ланьо домовлятися щодо припинення контрабанди, котру, за їх словами, "кришує" парламентар. 

Читайте також:

"Правий сектор" відмовився складати зброю і йде з нею під Раду

 Стрілянина в Мукачеві (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Ярош влаштовує божевільний "пивний путч", спланований Путіним

Привіт від Сашка Білого в Мукачеві або Коли прикриють банду "Правий сектор"

Стрілянина в Мукачеві: Війна не за цигарки, а за наркотрафік

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.