Гройсман: У Раді розслідують події в Мукачевому, винних буде покарано

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман упевнений, що в парламенті буде створена Тимчасова слідча комісія з розслідування подій у Мукачевому, і всі, хто причетний до цієї трагедії, будуть притягнені до кримінальної відповідальності
Depo.Влада
13 липня 2015 13:22
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив після  погоджувальної ради, передає depo.ua.

"Ніхто не має права піднімати зброю проти громадян, її тільки застосовувати лише проти ворога на сході країни. А що стосується розслідування - треба визначити, кого би це не стосувалося - депутатів, чиновників, митників, міліціонерів, хто б не "кришував" - притягнути до відповідальності, в тому числі ті, хто розпочав збройне протистояння. Думаю, парламент визначиться щодо створення ТСК і почнемо працювати в цьому напрямі", - сказав Гройсман.

Він додав, що вже доручив заступнику голови Верховної Ради підготувати створення відповідної ТСК.

На погоджувальній раді сьогодні запропонували  створити тимчасову слідчу комісію, яка б розслідувала події в Мукачевому

Нагадаємо, що удень 11 липня в Мукачевому сталася перестрілка. Конфлікт почався у спортивному клубі "Антарес", який належить місцевому надепу Михайлу Ланьо. Він стверджує, що представники "Правого сектора" звернулися до нього по допомогу у працевлаштуванні, однак почали стріляти, в МВС додають, що вони застосували гранатомети, знищили кілька міліцейських авто, поранивши кількох міліціонерів і цивільних, один з яких помер. Пізніше стрілянина відбувалася ще й біля АЗС, багатьом бійцям ПС вдалося втекти у гори.

У "Правому секторі" стверджують, що прийшли на зустріч до Ланьо домовлятися щодо припинення контрабанди, котру, за їх словами, "кришує" парламентар. 

Читайте також:

"Правий сектор" відмовився складати зброю і йде з нею під Раду

 Стрілянина в Мукачеві (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Ярош влаштовує божевільний "пивний путч", спланований Путіним

Привіт від Сашка Білого в Мукачеві або Коли прикриють банду "Правий сектор"

Стрілянина в Мукачеві: Війна не за цигарки, а за наркотрафік

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.